fbpx

Contacteer ons

Wil je een gratis kennismakingsgesprek?


Vul het contactformulier in en wij contacteren je zo snel als mogelijk.

Stuur ons een bericht

    Regio Hasselt | Neerpelt
    Sigrid Denteneer
    0479 29 51 99
    sigrid@uwloopbaancoach.be
    Regio Diepenbeek | Hasselt
    Liesbeth Vanspauwen
    0476 33 72 34
    liesbeth@uwloopbaancoach.be
    Regio Hoeselt
    Carine Moors
    0486 95 27 22
    carine@uwloopbaancoach.be
    Regio Houthalen - Genk - Maasmechelen
    Karima Boutliss
    0479 77 25 75
    karima@uwloopbaancoach.be
    regio Zoutleeuw, Geetbets en Sint-Truiden
    Inge Vancauwenbergh
    0474 77 00 18
    inge@uwloopbaancoach.be
    regio Geel
    Tamara Thaels
    0476 67 10 04
    tamara@uwloopbaancoach.be
    Doe de loopbaantest

    Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close