fbpx

Contacteer ons

Wil je een gratis kennismakingsgesprek?


Vul het contactformulier in en wij contacteren je zo snel als mogelijk.

Stuur ons een bericht

    Regio Hasselt | Neerpelt
    Sigrid Denteneer
    0479 29 51 99
    sigrid@uwloopbaancoach.be
    Regio Diepenbeek | Hasselt
    Liesbeth Vanspauwen
    0476 33 72 34
    liesbeth@uwloopbaancoach.be
    Regio Hoeselt
    Carine Moors
    0486 95 27 22
    carine@uwloopbaancoach.be
    Regio Schoten/Merksem
    Vicky Van Woensel
    0479 40 42 30
    vicky@uwloopbaancoach.be
    Regio Mechelen
    Sandra Van Gucht
    0496 97 82 73
    sandra@uwloopbaancoach.be
    Regio Mortsel
    Elisabeth Van Hoecke
    0474 44 46 57
    elisabeth@uwloopbaancoach.be
    Regio Vorselaar
    Hanne Van Rooy
    0477 20 55 19
    hanne@uwloopbaancoach.be
    Regio Lommel
    Mieke Bollen
    0478 34 42 43
    mieke@uwloopbaancoach.be
    Doe de loopbaantest

    Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

    The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

    Close